OFERTA DLA ARCHITEKTÓW

I PROJEKTANTÓW

Przekonaj się, jak możemy sobie pomóc.

Partnerska współpraca z profesjonalistami z branży to same korzyści i lepszy finalny produkt dla Klientów. Dotychczasowe sukcesy MartDomu wynikają przede wszystkim z bezwarunkowej rzetelności wobec Klientów oraz ścisłej współpracy ze specjalistami. Wiemy, że mimo najlepszego podejścia i zaangażowania w pracę sami nie zawojujemy bardzo konkurencyjnego rynku. Dlatego dbamy o to, by nasza współpraca z architektami, wnętrzarzami, deweloperami i innymi zawodowcami przebiegała wzorowo i z korzyścią dla obu stron.

Co możemy zaoferować?

Dedykowana osoba kontaktowa – Realizując wspólny projekt wyznaczamy zawsze jednego pracownika do kontaktu z firmą partnerską. Dzięki temu zapewniamy ciągłość i przejrzystość komunikacji, wymaganej do sprawnego i terminowego ukończenia prac. Nasz konsultant jest stale dostępny telefonicznie i mailowo, a w razie potrzeby pojawi się w wyznaczonym terminie w miejscu realizacji, by osobiście asystować i służyć poradą techniczną.

Gwarancja zgodności z projektem – Mamy dostęp do tysięcy baz danych i wizualizacji 3D oferowanych produktów. Nasi montażyści to doświadczeni fachowcy, potrafiący podołać nawet najbardziej wymagającym projektom bez zniekształcenia zaplanowanej wizji.

Bądź na bieżąco – Zawsze, kiedy w ofercie pojawiają się nowe, ciekawe produkty lub udoskonalone wersje budowlanych bestsellerów, informujemy Was o tym mailowo.

Dołącz do rosnącego grona partnerów MartDomu na terenie Małopolski i przekonaj się, jak bardzo może to ułatwić pracę.