Rolety

Wyświetlanie

od:

do:

Wyczyść filtry


Rolety zewnętrzne

Wiele osób nie wyobraża sobie dzisiaj okien bez rolet. Świat za oknem jest piękny, ale tylko w dzień. W nocy natomiast, gdy nie widać nic na zewnątrz - widać wszystko w środku. Dlatego właśnie, to rolety zewnętrzne pomogą ci zachować prywatność i odciąć się od ciekawskich przechodniów czy sąsiadów. Wielkim plusem rolet zewnętrznych jest to, że po zmroku nie widać z zewnątrz tego, co dzieje się w środku. W Krakowie, czy innym dużym mieście, gdzie miejsca zamieszkania znajdują się blisko siebie, często można zobaczyć ludzi w oknach innego mieszkania. Rolety zewnętrzne to komfort, poczucie bezpieczeństwa i intymności.

Zalety rolet

Rolety, które pozwalają “odciąć się” od zewnątrz, mają więcej zalet. Przede wszystkim zimą dodatkowo izolują mieszkanie od zimna, a przy tym pomagają dbać o domowy budżet. Efektywniej ogrzewając dom, płacisz mniej za prąd lub gaz. Dzięki roletom zewnętrznym możesz sporo oszczędzić. W lecie, podczas upałów zasłonięte rolety pomagają utrzymać chłodne powietrze w mieszkaniu i ograniczyć nagrzewanie się pomieszczeń, ponieważ blokują one gorące powietrze zanim dotrze ono do środka. Dzięki nim możesz zaoszczędzić na kupnie lub używaniu klimatyzacji. Rolety zewnętrzne pełnią także funkcję ochronną dla okien przed niekorzystnymi działaniami dużego mrozu, promieni słonecznych czy kwaśnego deszczu, który często występuje w Krakowie. Wszystkie te zjawiska mogą negatywnie wpływać na okna i ramy i przyczynić się do konieczności ich wcześniejszej wymiany. Rolety zewnętrzne pomogą przedłużyć żywotność okien, oszczędzić czas i pieniądze.

Design, funkcjonalność i wygoda

Rolety zewnętrzne naszej podkrakowskiej firmy są warte swojej ceny. W razie potrzeby pozwalają na zaciemnienie okien w pokoju dziecka, przez co może ono szybciej zasnąć. W nocy chronią przed oświetleniem i hałasem z zatłoczonej ulicy. Dzięki roletom zewnętrznym nie będziemy potrzebować w domu zasłon, a co za tym idzie - możemy optycznie powiększyć pokój. Okna, które przysłaniają rolety mniej się brudzą i wyglądają estetycznie. Dodatkowo rolety zewnętrzne samym wyglądem odstraszają złodziei, a w przypadku rolet antywłamaniowych - będą realnie chronić twój dom. Rolety można łatwo zamontować, a ich obsługa i użytkowanie jest bardzo proste i przyjemne.  W naszej ofercie znajdziesz rolety wewnętrzne i zewnętrzne: drewniane, aluminiowe, poziome, pionowe i plisowane. Zapoznaj się z naszą ofertą i zainwestuj w swój komfort. W razie pytań możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do zakupu!